новини

20.03.2024
Роботу сайту відновлено!

19.03.2024
Технічні роботи на сайті !

23.03.2024
8 Березня!

Шановні друзі,

З радістю вітаємо Вас у Новому Році 2024! Від усього серця бажаємо Вам яскравих та незабутніх моментів на кожному кроці вашого життя. Нехай цей рік принесе Вам тепло, щасливі зустрічі та нові можливості.

У ці важкі часи, коли наша країна переживає випробування, ми висловлюємо свою вдячність всім українцям, що демонструють неймовірну солідарність, витримку та велич у зусиллях здолати ворога. У цей непростий період історії України, ваша єдність та готовність допомагати одне одному роблять нас справжньою сім'єю. KIAPARTS стоїть поруч із вами, надаючи найкращі автозапчастини для вашого транспорту. Наша мета - бути вашим надійним партнером на дорозі та допомагати вам подолати будь-які труднощі.

Бажаємо вам міцного здоров'я, тепла і підтримки вашим близьким. Нехай ваші автомобілі стануть не лише засобом пересування, але й вірними друзями в цьому важкому періоді.

З любов'ю та підтримкою,
Команда KIAPARTS в Україні !

23.03.2024
З Новим Роком!

Coming Soon

02.01.2024
Вітаємо всіх з прийдешнім Новим Роком!

02.01.2024
Вітаємо всіх з прийдешнім Різдвом!

З великою радістю анонсуємо вам важливу подію: нова філія KIAPARTS відкрилася у місті Харків! Тепер ви маєте можливість отримати запчастини для вашого авто з Кореї, Японії, чи Сполучених Штатів Америки.

Ми знаходимося за адресою: Академіка Барабашова 5, де вас чекає великий вибір запчастин високої якості. Та, якщо ви бажаєте зробити замовлення або отримати консультацію, звертайтеся за номером телефону +380982032222.

KIAPARTS завжди готова задовольнити ваші потреби в автомобільних запчастинах та надати найкращий сервіс. Приходьте до нас і переконайтеся в якості та швидкості обслуговування! Ми працюємо: пн-пт 9-18, сб 9-13, неділя вихідний!

 

07.11.2023
Нова філія в Харкові!

Шановні відвідувачі!

Ми приносимо вибачення за спричинені незручності через технічні проблеми на нашому сайті. В даний момент ми зіткнулися з тимчасовими неполадками, які можуть призвести до уповільнення роботи сайту, помилок відображення та інших непередбачуваних ситуацій.

Наші технічні спеціалісти вже активно працюють над усуненням проблеми, щоб повернути сайт до нормального стану. Очікуємо, що робота з відновлення займе деякий час, і ми робимо все можливе, щоб вирішити цю проблему якнайшвидше.

Якщо у вас виникли нагальні питання або потреби, будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нашою службою підтримки за вказаними контактними даними.

Дякуємо за вашу довіру та шкодуємо за тимчасові незручності. 

З повагою, Команда KIAPARTS!

 

13.09.2023
Важливе оголошення: Технічні неполадки на сайті!

Купляй запчастини від 1т грн

28.08.2023
Не забудь заїхати та забрати смачного кавуна!

24.08.2023
З Днем Незалежності, Україно!!!